Stanowisko

Magazyn ze sprzętem AGD

  • Position:
  • Salary: €13.27 Wynagrodzenie wypłacane co tydzień, Firmowe zakwaterowanie, Brak stawki wiekowej, Bezpłatny dojazd do pracy, Praca na 1 zmianę.
  • Location: ,
  • ID Oferty: 03117
  • Applications: 0

Opis stanowiska:

Region: Holandia – Tiel

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy

Obowiązki:

Wszechstronna praca logistyczna, załadunek i rozładunek elektroniki – ręczny lub za pomocą EPT

Oferujemy:

– Stawka €12,27 + dodatki,

– Wynagrodzenie wypłacane co tydzień,

– Firmowe zakwaterowanie,

– Brak stawki wiekowej,

– Bezpłatny dojazd do pracy,

– Praca na 1 zmianę.

Wymagania:

– znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1,

– prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email: rekrutacja@strefapracy.com

w tytule maila wpisz „Magazyn Tiel”.

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest Strefapracy.com Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdziesz na stronie naszej stronie internetowej https://strefapracy.com w zakładce Polityka Prywatności.

Tagi: Magazyny, Pracownik magazynu, załadunek i rozładunek elektroniki