Stanowisko

Mechanik przemysłowy

  • Position:
  • Salary: €2750 - €2750 Firmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, zatrudnienie na niemieckich warunkach.
  • Location: ,
  • ID Oferty: 03110
  • Applications: 0

Opis stanowiska:

Region: Niemcy – Selters

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

– Budowa pojazdów zgodnie ze specyfikacjami projektowymi

– Praca zgodnie z rysunkami produkcyjnymi

– Montaż wieszaków do agregatów chłodniczych, przyczep do napojów itp.

Oferujemy:

– Wynagrodzenie €2500 netto /miesięcznie

– Stała praca

– Firmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

– Zatrudnienie na niemieckich warunkach

– Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego na poziomie A2- B1,

– prawo jazdy kat. B oraz własny transport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email: rekrutacja@strefapracy.com

w tytule maila wpisz „Mechanik przemysłowy Niemcy ”.

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest Strefapracy.com Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdziesz na stronie naszej stronie internetowej https://strefapracy.com w zakładce Polityka Prywatności.

Niemcy – Selters
Wyświetl na Mapie
Tagi: Mechanik przemysłowy