Stanowisko

Elektryk / Elektromonter, Magdeburg, Niemcy

  • Position:
  • Salary: €2250 - €2500 Dieta netto 6 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 1050 do 1200 euro netto miesięcznie)
  • Location:
  • ID Oferty: 00395
  • Applications: 0
SEKTOR -

Opis stanowiska:

Wymagane jest doświadczenie, komunikatywna znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto Magdeburg, wschodnie Niemcy.
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Magdeburg
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
Godziny pracy: 175 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)
Główne zadania:

Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)

Wymagania:

Wyuczony zawód elektryka lub pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk/ elektromonter, dyplom czeladnika lub mistrza)
Doświadczenie przy elektryce budowlanej i/lub przemysłowej
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Wymagane prawo jazdy kat. B oraz własne auto

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
Stawka brutto: 10,50 do 11 euro / godz. (w zależności od umiejętności i stażu pracy)
Dieta netto 6 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 1050 do 1200 euro netto miesięcznie)
Zarobek miesięczny netto ok. 2250 do 2500 euro + nadgodziny
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 300 do 500 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mail: rekrutacja@strefapracy.com
Magdeburg, wschodnie Niemcy.
Wyświetl na Mapie
Tagi: elektromonter, elektryk, engineer