Stanowisko

PAKOWANIE – SORTOWANIE OWOCÓW I WARZYW

SEKTOR -

Opis stanowiska:

REGION: The Netherlands, VENLO

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku osoba pakująca owoce/warzywa.

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w zakładzie pakującym/przetwarzającym owoce i warzywa. Zakres obowiązków obejmuje obsługę stanowiska przy linii produkcyjnej (pakowanie,  sortowanie produktów do plastikowych pojemników) oraz kontrolę jakości pakowanych owoców/warzyw.

Wymagania :  Praca bez znajomości języka angielskiego

Od kandydatów oczekujemy:

  • motywacji do pracy oraz zaangażowania
  • dyspozycyjności i elastyczności w okresie zatrudnienia
  • sumienności, odpowiedzialności, dokładności
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz
  • dodatkowym atutem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,40 brutto € na początek
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (minimum 40h/tygodniowo)
  • ubezpieczenie zdrowotne 28,37€ tygodniowo
  • umowę o pracę tymczasową
  • dodatek wakacyjny
  • cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy w Polsce
  • zakwaterowanie koszt do 99.95 €
  • Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych .
  • dojazd do pracy proporcjonalnie do przepracowanych godzin i stawki
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu
  • organizację wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika ( Arnold )

Osoby przybywające na miejsce powinny posiadać:

– Ważny dowód osobisty lub paszport

– Numer konta bankowego

– Aktualny adres email – oraz telefonu

– Prosimy osoby przyjeżdżający aby były zaopatrzone w pościel kołdry poduszki,

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: rekrutacja@strefapracy.com   Kontakt: 783 556 317

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest Strefapracycom Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdziesz na stronie naszej stronie internetowej https://strefapracy.com w zakładce Polityka Prywatności.

The Netherlands, Venlo
Wyświetl na Mapie
Tagi: pracownik magazynowy, pracownik produkcji