Stanowisko

Elektryk / elektromonter, Ludwigsburg, Niemcy

  • Position:
  • Salary: €2300 - €2600 + 25% do stawki godz. za nadgodziny
  • Location:
  • ID Oferty: 01161
  • Applications: 0
SEKTOR -

Opis stanowiska:

 Na zlecenie niemieckiego pracodawcy z Ludwigsburga poszukuje: Elektryków / elektromonterów.
U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto Lugwigsburg, rejon miasta Stuttgart, zachodnie Niemcy
Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie
Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Ludwigsburg. Praca jest stacjonarna w Rejonie Stuttgart
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
Godziny pracy: od 160 do 185 godz. miesięcznie + nadgodziny
Główne zadania:

Montaż instalacji elektrycznych
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Wymagania:

Wyuczony zawód elektryka lub pokrewny (świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk/ elektromonter lub aktualne uprawnienie SEP)
Doświadczenie przy elektryce budowlanej i/lub przemysłowej
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
+ 25% do stawki godz. za nadgodziny
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2200 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
Zakwaterowanie zapewnione i płatne przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mail: rekrutacja@strefapracy.com
Miejsce pracy: Lugwigsburg, rejon miasta Stuttgart, zachodnie Niemcy Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Ludwigsburg. Praca jest stacjonarna w Rejonie Stuttgart
Wyświetl na Mapie
Tagi: electronics, elektromonter, elektryk, engineer, monter